Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8
Lissabon
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
8.4 Heel goed
21 beoordelingen
Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8
Rua Da Bempostinha 88 3, Lissabon, Portugal
Kaart bekijken
Om van uw vakantie in Lissabon te genieten, verblijf in 4-slaapkamer Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8, gelegen op ongeveer 1 km van het uitzichtpunt van Graça en op 25 minuten lopen van de Praça do Comércio. Dit 3-badkamer appartement is gelegen in de buurt van het Praça dos Restauradores en verwelkomt gasten met handige schoonmaakfaciliteiten, zoals een vaatwasser.
Dit appartement van 150 m² heeft een welgelegen locatie in de Arroios wijk van Lissabon, op 5 minuten wandelen vanaf het Campo dos Mártires da Pátria. Maak een rustige wandeling van 5 minuten naar het hart van het stadscentrum van Lissabon. De Estrela Basiliek is binnen 2 km afstand van Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8 genesteld.
Dit appartement biedt een complete keuken. Humberto Delgado ligt op afstand van 5 km van deze accommodatie en Avenida metrostation bevindt zich op 10 minuten loopafstand ervandaan.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Parkeerplaats
Kindvriendelijk
Huisdieren
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Lissabon
Lokale attracties
Amoreiras - 2,2 km
Rock in Rio Lisboa Arena - 3,1 km
Lissabon Zoo - 3,6 km
Sé de Lisboa - 1,5 km
Elevador de Santa Justa - 1,2 km
Museu Nacional de Arte Antiga - 3,1 km
Estádio José Alvalade - 4,7 km
Parque Florestal de Monsanto - 4,8 km
Parque Eduardo VII - 1,5 km
Luchthavens
Luchthaven Humberto Delgado - 6 km
Treinstations
Rossio Train Station - 1,1 km
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
WiFi
Parkeerplaats
Huisdieren toegestaan
Kamergemakken
Flat-screen TV
Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Parkeerplaats
Kindvriendelijk
Huisdieren
Voorwaarden
Inchecken:van 16:00 tot 22:00
Uitchecken:tot 11:00
Licentienummer26250/AL
Veelgestelde vragen
❓
Waar bevestigt Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8 zich?
Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8 bevindt zich naast Igreja de São Domingos.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden zijn er in de buurt van Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8?
Het Nationaal Natuurhistorisch Museum, gelegen op 20 minuten lopen van Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8 is een bezoek waard.
❓
Hoe ver bevindt Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8 zich van het stadscentrum?
Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8 ligt op slechts 5 minuten lopen van het hart van de stad.
❓
Welke restaurants vlak bij dit appartement kunnen we bezoeken?
Gasten van dit appartement kunnen naar het nabijgelegen restaurant Cervejaria Ramiro voor een voorproefje van de Portugese keuken.
❓
Mogen gasten huisdieren meenemen naar Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8?
Huisdier zijn toegestaan in Family Central Lisbon Apartment Near Metro Sleeps 8.